Гарного відпочинку шановні освітяни м. Херсона!

мореРозпочалось літо. Пора відпочинку для дітей і дорослих. Для відпочинку школярів у місті працюють пришкільні табори. Багато херсонських дітей уже відпочивають у Скадовську, Красному, Лазурному, Залізному Порту.

 Подбала Профспілка працівників освіти і науки міста Херсона і про відпочинок працівників освітніх закладів м. Херсона. 24 червня розпочинається оздоровча кампанія для працівників освіти і їх сімей. У цьому році вони будуть відпочивати в санаторіях « Примор'є » (смт. Залізний Порт), «Чайка» (селище Лазурне).

 

море 2До послуг відпочиваючих номера зі всіма зручностями, включаючи цілодобову гарячу воду і кондиціонери, трьохразове калорійне харчування, для дітей до 5 років – п’ятиразове, гарний медперсонал, причому три процедури для відпочиваючих безкоштовно. Ціна такого відпочинку складає 130, 140 грн. в день та харчування  105 грн.. Для членів профспілки знижки 50 %. Про такі знижки приймають рішення профкоми первинних організацій.

Найбільшу кількість путівок для відпочинку придбали колективи фізико-технічного ліцею (придбано 65 путівок зі знижкою 50 %), Таврійський ліцей мистецтв, школи № 30, № 31 та № 52, гімназія 6, ясла-садок № 21 -  по 40 путівок.

Крім того, освітяни будуть відпочивати в с. гориХорли (пансіонат «Південний») та на базі відпочинку «Славутич» (с. Більшовик). По 25 чоловік колективу шкіл № 24 і № 26 та  я/с № 21 вибрали відпочинок на базі «Славутич». Членам профспілки на цих базах також знижка 30-50 %.. Ціна путівки на цих базах складає 60 грн. за сутки. Харчування на базі відпочинку «Південний» за вибором.

Організовано працівниками  профспілки  проїзд до зон відпочинку на комфортабельних автобусах турфірми «Скіф». Ціна проїзду( в обидва кінці) до Залізного Порту, Лазурного, Більшовика складає 85 грн., а в Хорли – 105 грн..

У літній період  організовані для педагогів  цікаві і змістовні екскурсії. Так, ясла-садки № 65 і № 36 та гімназія № 3уже побували на екскурсіях в м. Львів та на Закарпатті. А педагоги  спеціалізованої школи № 52 відвідали Одесу, Коблево. Ясла - садок № 75 – м. Одесу. Працівники школа № 53 організовують поїздку до м. Чернівців, з відвідуванням Яремче, Буковелі, Коломиї. Здешевлення екскурсії відбувається також за рахунок профспілки.

Впевнені, що здоровий літній відпочинок дасть змогу нашим освітянам з новими силами приступити до нового навчального року.

Гривняк Г.М. ,

 голова Профспілка працівників

 освіти і науки міста Херсона

Друк