Разом за збережемо рибні запаси Дніпра

рибні

Упродовж квітня - червня 2015 року учні  загальноосвітніх навчальних закладів міста долучилися до проведення двомісячника з охорони та відтворення рибних запасів у водоймах низов`я Дніпра. У закладах освіти відбулися тематичні години спілкування, бесіди про водогосподарське використання Дніпра і дотримання тиші на водоймах під час нересту риби; оформлено шкільні фотовиставки та кутки охорони природи, організовано вікторини, конкурси дитячих проектів, плакатів, листівок з даної тематики.

 

рибні 1Учні шкіл №26, 30, 35, 46 та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості відвідали Дніпровський осетрово-розплідний завод у селі Дніпровському Білозерського району Херсонської області. Під час екскурсії діти дізналися від спеціалістів виробництва про вирощування рідкісних видів осетрових риб та зариблення Дніпра їх молоддю.

Під час одноденної екскурсії вздовж річки Вірьовчиної за маршрутом Херсон – Степанівка – Херсон  та екологічної експедиції у плавні нижнього Дніпра вихованці Центру дитячої та юнацької творчості провели спостереження за станом водоймі, вивчили флору та фауну прибережної зони річки та антропогенний вплив на неї, ознайомились з видовим складом риби в мисливсько-рибальському господарстві.

Друк