Запрошує табір "Альтаїр"

альтаир  2З  01 липня 2015 року на базі Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату (вул. Старостіна, 55) функціонує міський військово-патріотичний табір „Альтаїр”. Наразі триває перша відпочинкова зміна, кожен вихованець табору може продемонструвати всі свої таланти й уміння, гарні співочі та танцювальні навички, спортивну підготовку тощо.

  альтаир  1Зміна дуже яскрава і насичена різноманітними подіями. Майже щодня діти беруть активну участь в ігрових програмах, відпочивають на розважальному комплексі „Панські розваги”, де мають можливість не лише покупатися у річці, але й брати участь у різних конкурсах та змаганнях. Крім цього, вихованцям «Альтаїру» запам’ятаються поїздки до ООО „Данон”, ТРЦ „Фабрика”,  кінотеатру «Ювілейний». Особливим враженням залишиться катання дітей на конях.

 Перша відпочинкова зміна запам’ятається своєю різнобарвністю, але у адміністрації табору є ще дуже багато ідей та проектів з організації цікавого дозвілля школярів міста, то ж втілять їх усі у ІІ зміні.

Ви ще не визначилися з місцем відпочинку Вашої дитини? Працівники табору відпочинку «Альтаїр» з нетерпінням чекають саме на неї!  

Запрошуємо на ІІ зміну (з 17 по 30 липня 2015 року) до табору „Альтаїр” дітей віком від 6 до 11 років!

Тривалість зміни – 14 днів (з 8.00 до 17.00). Для Ваших дітей: триразове харчування (сніданок, обід, полуденок), денний відпочинок (сон); цікава й змістовна розважальна програма.Про умови перебування дітей у таборі “Альтаїр” звертатися за телефонами  099-08-48-625, (0552) 22-45-53 – Гіндуллін Євген Юрійович.

Друк