Завершено І зміну в таборі „Альтаїр”

альтаир  1З  1 по 14 липня 2015 року на базі міжшкільного навчально-виробничого комбінату (вул.Старостіна, 55) тривала перша відпочинкова зміна міського табору відпочинку „Альтаїр”. І хоча вона пролетіла дуже швидко, але кожен вихованець табору продемонстрував свої таланти й уміння, гарні співочі та танцювальні навички, спортивну підготовку тощо.    

                                                  

Зміна була дуже яскравою і насиченою різноманітними подіями. Діти відвідували Молодіжний пляж «Панські розваги», мали змогу не лише покупатися у річці, але й взяти активну участь у спортивних альтаір 2змаганнях. Крім цього, вихованцям «Альтаїру» запам’яталися поїздки до кінотеатру «Ювілейний», клубу вихідного дня на базі ДКК «Золотий ключик», ТРЦ «Фабрика» (гра в боулінг), ТОВ «Данон Дніпро», Дніпровського РВ ГУ ДСНС України в Херсонській області. Також дітей порадували численні гості табору: працівники бібліотеки філії № 5 для дітей, херсонська письменниця Нижеголенко В.М., представники громадської організації «Дубрава», боєць Національної гвардії України Марчук А.І.

Протягом 14 днів діти цікаво й змістовно відпочивали: святкові ігрові програми «Здраствуй, табір», «До нових зустрічей», ігри та розваги, вікторина «Дивовижна альтаір 1Україна», настільна гра «Патріот України», спортивні змагання «Веселі старти» та «Далі, вище, сильніше», гра-естафета «Патріот Херсона», дискотека на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик», шахово-шашковий турнір, катання на конях, конкурс малюнків на асфальті «Україна – єдина родина», конкурсно-розважальна програма «Зірковий бум».

З 17 липня починається ІІ зміна, до відпочинку у якій запрошуємо дітей від 6 до 11 років.

Про умови перебування дітей у таборі “Альтаїр” звертатися за телефонами  099-08-48-625, (0552) 22-45-53 – Гіндуллін Євген Юрійович. 

Друк