Підвищити результативність участі випускників у ЗНО

зно28 жовтня на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 55 Херсонської міської ради відбулося чергове засідання навчально-методичної ради методичного кабінету при управлінні освіти херсонської міської ради. Члени ради – заступники директорів шкіл з начально-виховної роботи – обговорили питання ефективності підготовки випускників до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

У ході роботи учасники ради спробували  разом визначити внутрішні можливості навчальних  закладів  (сильні та слабкі позиції) та пов’язали  з зовнішньою ситуацією (можливостями та загрозами).

Завідувач методичного кабінету при управлінні освіти В.М.Ільїна зробила аналіз результатів участі випускників шкіл  у ЗНО 2013, 2014, 2015 років.

Члени ради мали змогу в он-лайн спілкуванні вислухати  думки науковців, викладачів ВНЗ, самих учнів та випускників минулих років щодо переваг та труднощів у підготовці до тестування.

Перший заступник начальника управління Кулик О.М. наголосила на значимості роботи шкіл щодо надання якісних освітніх послуг.

 Отриманий масив об’єктивної та порівняльної інформації дав  підстав  учасникам ради для серйозних висновків та розроблення рекомендацій для поліпшення роботи щодо підготовки сучасного компетентного випускника. 

Друк