Розпочато міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

олімпіади   

 

 

 

14 листопада 2015 у місті Херсоні стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який триватиме до 12 грудня       2015 року.

 

Першими гостинно приймали переможців шкільних олімпіад, учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, та професійно–технічних навчальних закладів міста, загальноосвітні навчальні заклади №41, та №46 та спеціалізована школа №30, на базі яких відбулися олімпіади з географії, інформатики та зарубіжної літератури.

Однією з особливостей сучасності є перехід до інформаційного суспільства, не стали осторонь і молоді талановиті херсонці. 40 переможців шкільних олімпіад продемонстрували свої знання в галузі інформатики та навички програмування. Для проведення та перевірки була застосована автоматизована система перевірки олімпіадних завдань «Ejudge». Перемогу здобули 23 учасники.

134 юних географів змагалися за першість в місті та близько 90 учасників змагалися за перемогу на олімпіаді із зарубіжної літератури.

За висновками компетентного журі до складу переможців увійшли 50 % від учасників з кожного предмета.

Остаточні підсумки ІІ етапу олімпіад з географії, інформатики та зарубіжної літератури будуть оприлюднені на сайті управління освіти 17 листопада 2015 року у рубриці „ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів”.

Друк