Навчаються шкільні педагоги - організатори

імідж 3Створення  іміджу школи – процес непростий та багатогранний. Одним із його важливих напрямків є виховна робота. Саме тому 19 листопада 2015 року в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради пройшов обласний семінар для педагогів-організаторів, слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації при комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської міської ради на тему «Створення іміджу школи засобами виховної роботи».

імідж 2

Під час семінару були розкриті такі питання виховної роботи:

-          інноваційні форми виховної роботи в школі;

-          національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрям роботи закладу;

-          збереження традицій школи та впровадження нових форм виховної роботи;

-          результативність виховної роботи.

Педагоги школи поділились своїм досвідом в проведенні таких актуальних на сьогодні заходів як імідж 1День місцевого самоврядування в школі, День толерантності, День пам’яті та примирення  8 травня, посвята в «Юні помічники Нацгвардійців». 

На заході перед гостями школи виступали діти – переможці районних, міських та обласних конкурсів. В семінарі взяли участь учні 2-9 класів. Педагогам-організаторам продемонстровано композицію «Пам’яті жартвам голодомору 1932-1933 рр. » , виступ шкільної команди КВК «Ребята с нашого двора», учасників шкільних конкурсів «Крок до зірок», «Євробачення».

Слухачі семінару висловили подяку колективу школи за програму семінару та ті методичні наробки, якими з ними поділилася школа.

Друк