День Гідності та Свободи

гідн 2  1 

 

 

Упродовж минулого тижня в усіх освітніх закладах проведено понад 100 різноманітних патріотичних заходів до Дня Гідності та Свободи, у яких взяло участь понад 30 тисяч школярів міста. Усі вони об’єднали учнівську молодь в прагненні до  єдності та миру для нашої України.

 

гідн 2  2До Дня Гідності та Свободи в спеціалізованій школі № 52 пройшов урок мужності «Не плачте за мною, тільки моліться…», присвячений подіям грудня 2013-січня 2014 року, які сколихнули весь світ і не залишили байдужими жодної душі. На урок було запрошено випускника школи №52 Лопаченко Романа Володимировича, який став військовослужбовцем і в подальшому - учасником бойових дій Національної Гвардії України  батальйону спеціального призначення «Донбас» в зоні АТО. Учні емоційно поринули в атмосферу Майдану та АТО, відчули їх подих, згадали ці важкі для України дні, пройшлися доленосними і трагічними слідами наших захисників. Вони з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, а саме в місті Маріуполі. Активно задавали питання, які їх хвилювали, висловлювали теплі й щирі побажання миру та здоров’я молодому бійцю.

«…Борюся я за ваше майбутнє,

За щастя й здоров'я дітей,

За волю й країну могутню,

За вільних людей!»

Відео ролик «Ми пам’ятаємо…», який підготували класні керівники, допоміг кожному присутньому осягнути біль Героїв Майдану, поринути у їх світогляд, побачити події їхніми очима та зрозуміти те, що ми не просто народ, а Сила, здатна осягнути безкраї кордони і за волю рідного народу, рідної Батьківщини доторкнутись до Вічності, навіки злитися з жовтогарячим полем та блакиттю Небес – з Україною в серці

 У залі панувала атмосфера патріотизму, гордості. Щирі слова подяки воїну за вірність, служіння Україні, її захист висловила заступник директора школи з виховної роботи Фокіна Ірина Олексіївна.

Роман передав до шкільного музею фотографії, гільзи, посвідчення про нагороди. Поки відпустка, Роман пообіцяв провести зустрічі з учнями інших класів. 

Друк