Педагогічна громада підвела підсумеи колективної угоди

угод 2  227 січня 2016 року в будівлі Херсонської міської ради проведено загальні збори керівників та голів профспілкових комітетів закладів освіти з питання підбиття підсумків виконання Угоди між управлінням освіти Херсонської міської ради та Профспілкою працівників освіти і науки  м.Херсона за 2015 рік. Ураховуючи, що термін дії Угоди складав 2011 – 2015  роки, загальними зборами розглянуто виконання Угоди за визначений термін та обговорено нову редакцію Угоди на 2016 – 2020 роки.

 

угод 3Реалізуючи Угоду, управління освіти Херсонської міської ради та Профспілка працівників освіти і науки м. Херсона у вирішенні питань соціально-економічних і трудових відносин дотримуються принципів соціального партнерства, рівноправності сторін, взаємної угод 2  1відповідальності й конструктивності. Угода визначає узгоджені позиції і дії Сторін, реалізацію професійних, трудових гарантій працівників, забезпечення їх конституційних гарантій, досягнення злагоди в суспільстві. Така співпраця забезпечує соціальну стабільність в галузі та її розвиток.

угод 4У якості морального та матеріального заохочення на заході 39 педагогічних працівників відзначено нагородами: переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» - грамотами міського голови; лауреати І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» - дипломами управління освіти; від Херсонської філії ПАТ КБ «Приватбанк» - подарунками.

За перемогу в Зимовій спартакіаді-2016 (настільний теніс) колективи трьох навчальних закладів нагороджені грамотами Ради Профспілки і управління освіти та преміями.

До присутніх зі словами привітання звернулися міський голова Миколаєнко В.В., секретар міської ради Урсуленко О.Б.,  голова постійної комісії з питань освіти, культури,  духовності та молоді міської ради Сух В.В., депутат міської ради Кияновський А.О., заступник керівника по роботі з бюджетними установами Херсонської філії «Приватбанк» Чечоткін В. В.

Друк