Міністр освіти і науки дала доручення ІМЗО терміново перевірити навчальну програму курсу “Сімейні цінності” та матеріали до неї - перевірка може стати підставою скасування грифу

    Навчальна програма курсу “Сімейні цінності”, що була схвалена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти у 2012 році, та матеріали до неї будуть перевірені на предмет науковості та недискримінації. Таке доручення Інституту модернізації змісту освіти дала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

МОН наголошує, що вважає своїм обов’язком дотримання принципів науковості та недискримінації.  Оскільки у ЗМІ поширюється інформація, що, схвалена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти у 2012 році, навчальна програма курсу “Сімейні цінності” та матеріали до неї не відповідають цим принципам, має бути здійснена перевірка. Це може стати підставою для скасування грифу МОН.

      Так, згідно пункту 3“Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв МОН”,якщо програма не відповідає чинним стандартам, що “призводить до зниження її наукового і  науково-методичного  рівня  та  якості” гриф Міністерства освіти і науки, в тому числі схвалення, може бути скасовано.

     Наголошуємо, щолист МОН № 1/9-562 від 21 жовтня 2016 року  “Про впровадження курсу «Сімейні цінності»був написаний з метою виконанняПостанови Верховної Ради України  “Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання”.

     Згідно Постанові, ВРУ доручило Міністерству освіти і науки України  “забезпечити впровадження в системі освіти програм формування сімейних цінностей, сформованих на основі національно-культурної спадщини українського суспільства”. 

                                        http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/10/28/ministr/

Друк