Реалізація «Дорожньої карти» Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті».

             

жм                                   

 

        У Херсонському навчально-виховному комплексі № 7 відбувся практичний семінар з теми «Впровадження хмарних сервісів в освітньому процесі загальноосвітніх навчальних закладів». Поділитися власним досвідом було запрошено заступника директора з навчально-виховної роботи Херсонської гімназії № 1 Софієнко О.В. та учителя інформатики Вовченко В.М.

 

        Софієнко О.В. презентувала досвід роботи гімназії № 1 в проекті «Хмарні сервіси в освіті», ознайомила присутніх із можливостями використання сервісів хмаро орієнтованого середовища Office 365 в освітньому процесі, зупинилася на питаннях адміністрування засобами хмарних сервісів. На виконання спільного наказу Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України від 23.09.2016 №36/247 «Про затвердження дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України», з метою поширення досвіду серед навчальних закладів України учителям було запропоновано пройти онлайн опитування щодо можливості впровадження хмарних сервісів в освітній процес та управлінську діяльність. Вовченко В.М. провів майстер-клас з використання хмарних сервісів на уроках: учителі працювали зі спільним документом Word Online, створювали онлайн презентацію Power Point, знайомилися з основними застосунками Office 365.

       Учасники семінару зазначили, що завдяки отриманій інформації щодо використання хмарних сервісів, колектив має можливість наблизитися до сучасних технологій в освітньому процесі та зробити навчання дітей цікавим!

Друк