У здоровому тілі - здоровий дух

Юні спортсмени і відпочиваючи тренуються. Такий уже в них стиль життя.
40 вихованців Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 системи освіти взяли участь у навчально-тренувальному зборі з плавання на базі пансіонату «Чорноморець» Миколаївської області.
 21 сонячний день хлопці та дівчата готувалися до Всеукраїнського турніру з плавання на відкритій воді. З 26 по 28 липня у м. Генічеську вони матимуть змогу показати високий рівень своєї майстерності.
Показовим виступом херсонців була їхня дружня зустріч з російськими плавцями, у якій обидві команди продемонстрували чудову техніку і гарний результат.
22 липня з двотижневого відпочинку у Криму повернулися 15 батутистів дитячо-юнацької спортивної школи №6 системи освіти м. Херсона. Вони не лише насолоджувалися  спогляданням морських краєвидів, чистим і свіжим повітрям, освоювали узбережжя Чорного моря, але й удосконалювали свою техніку стрибків… у воду.
Родзинкою перебування дітей у Криму було підкорення ними гори Святого Іллі (поблизу м. Севастополя).
Після гарного відпочинку спортсмени готові до нових звершень.
На сьогоднішній день 105 підопічних дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №4 системи освіти м. Херсона набираються сил та енергії, радіють літньому відпочинку та одночасно тренуються в позаміських та міських оздоровчих таборах.
10 важкоатлетів та 21 учень «контактного карате» засмагають на піщаному березі Чорного моря (с. Лазурне), 40 кіокушинкаратистів риболовлять у   с. Кизомис. Приймають лікувальні ванни в Азовському морі та дихають кримським повітрям 21 ушуїст, удосконалюють свої уміння та навички у міському таборі «Юнга» ще 13 спортсменів.
Вихованці клубу дотримуються народної мудрості: тільки в здоровому тілі – здоровий і сильний дух.

Друк