Увага! Запрошуємо до участі у заходах , які проводяться в рамках 7 –го Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто . Чиста ріка . Чиста планета»

16-17 листопад 2017 року освітяни міста будуть приймати участь в 7-му Міжнародному екологічному форумі «Чисте місто . Чиста ріка . чиста планета». До форуму вони готувалися упродовж  2017 року.

 

Упродовж року в дошкільних та загальноосвітніх закладах проведено 49 різноманітних конкурсів та заходів   в тому числі 28 заходів було організовано та проведено членами комісії з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту. За результатами підготовки до форуму  до друку в збірник Форуму надано  68 статей  педагогів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

6-11 листопада у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проходить щорічний тиждень екології в рамках підготовки до Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета. ». Під час тижня проводяться різноманітні заходи шкільними учнівськими органами дитячого врядування та запроваджені міські конкурси:

-           конкурс на краще есе «Чистий двір , чисте місто та чиста ріка  починається з кожного»;

-          конкурс на кращий слайд-фільм «Використання енергозберігаючих технологій у моєму навчальному закладі»;

-          конкурс на кращий твір  (учні 5-6) та презентацію (7-8 класи )  «Моя сім’я береже природу та енергоресурсив рамках підготовки;

-          конкурс на кращий малюнок з питань енергозбереження  «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни»;

-          конкурс на кращу екологічну сумку «Друге життя сміття»;

-           конкурс на кращий практико-орієнтованих проектів «Чистий двір. Чисте місто» .

Переможці конкурсів, які посіли І місце у зазначених конкурсах, будуть нагороджуватися на Міжнародному екологічному форумі «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета. ».

16 листопада відкриється виставкарамках проведення Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета. ».:

-           поробок виготовлених в дитячих садках;

-          постерів  виготовлених колективами дитячих садочків (з досвіду роботи по формуванню  екологічної культури дошкільників);

-          фотографій «Екологічні чудеса Херсонщини»;

-          роботи переможців конкурсів, проведених упродовж тижня екології  «Чистий двір. Чисте місто. », в освітніх закладах міста.

-          16 листопада о 10.30 участь у відкритті Форуму  (номери художньої самодіяльності, демонстрація «Екомода» (ДНЗ № 41 та № 69), нагородження учнів та педагогів  за досягнення в екологічних заходах

17 листопада в 12.30 -15.00 відбудеться   Мікс – конференція: «Екологічна культура населення – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності  країни» (Обласна універсальна бібліотека ім. О. Гончара, вул. Дніпропетровська, 2, 3-й поверх).

17 листопада в 15.00 – 15.30 нагородження переможців  в  екологічних проектах та конкурсах.

Друк