Екологічний форум для малечі «Мандруємо світом природи».

Ф 4Щойно завершився 7  Міжнародний Екологічний  форум «Чисте Місто. Чиста Ріка. Чиста Планета»  учасниками якого були педагоги, учні та малеча із дошкільних закладів. А для малечі Херсонського ясла – садку № 5  грудня 2017 року  його продовженням стала дитяча гра – екологічний форум «Мандруємо світом природи».

Ф 1Такий захід, як підсумок знань і вмінь дітей старших та експериментальних груп був цікавим не тільки для дітей а й батьків.  У  нетрадиційній формі у вигляді гри – подорожі природніми Королівствами Сонця, Води, Землі діти «мандрували», виконували цікаві завдання, брали участь у конкурсах, дослідах з водою, переглядали фрагменти відеороликів та мультфільмів. Малята вчилися Ф 3ощадливо використовувати  природні ресурси, економити електроенергію та воду, бережливо ставитися до навколишнього середовища, не смітити.

Справжньою родзинкою свята було проведення фешн-показу моди. Чудові вбрання були виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: пакетів для сміття, газет та журналів, CD-дисків, фольги, пластикових столових Ф 2приборів. Діти разом з батьками долучились до створення яскравих костюмів, проявили фантазію та креативність.Юні моделі, вихованці дитячого садочку, дуже старалися – демонстрували свій одяг, а глядачі гучно аплодували. По завершенню усі учасники виконали пісню про необхідність бережливого ставлення до природи.

На інтерактивному навчально-виховному заході були приємні несподіванки не тільки для дітей, а й вихователя садочку Просвірякової Людмили Павлівни, яка отримала грамоту від організаторів 7 Міжнародного Екологічного  форумуЗа ІІ місце у  конкурсі на кращу екологічну сумку «Друге життя – сміття» .

Друк