logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 

АМУ погодила проект Закону, що дозволяє закладам освіти отримувати ліцензію безплатно

 24 / Січень, 2018
Асоціація міст України розглянула проект Закону України «Про внесення змін до пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту» щодо уточнення деяких положень Закону» (далі – Законопроект), надісланий листом Міністерства освіти і науки України № 1/12-735 від 22.01.2018.
Законопроектом пропонується внести зміни до пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту», зокрема передбачити одержання ліцензії закладами дошкільної та загальної середньої освіти без справляння плати за таку ліцензію, а також подовжити до 2023 року перехідний період для запровадження статті 7 Закону України «Про освіту» для національних меншин.
Щодо ліцензії, то йдеться про заклади, що діяли на момент набрання чинності Закону України "Про освіту" і мають без проходження окремих процедур отримати ліцензію на здійснення освітньої діяльності.
Зважаючи на важливість реалізації зазначених положень під час імплементації Закону України «Про освіту», Асоціація міст України погодила проект Закону України «Про внесення змін до пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про освіту» щодо уточнення деяких положень Закону» без зауважень та надіслала відповідні висновки до Міністертва освіти і науки України.
Аналітичний центр АМУ

Друк E-mail