Світлої пам’яті Мазаєвої Катерини Вікторівни

21 08 2018 Мазаєва

Пішла з життя Мазаєва Катерина Вікторівна, завідувач науково-методичної лабораторії біології та основ здоров’я Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради. Відмінник освіти України, учитель вищої категорії, мала звання «учитель-методист». Багато років вона відала херсонським вчителям, своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності. Усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю.

        Катерина Вікторівна була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч; а ще була невтомним і самовідданим учителем, надійним товаришем, енергійною людиною, великим працелюбом, люблячою матір’ю та бабусею.

        Колектив управління освіти Херсонської міської ради та методичного кабінету, керівники освітніх закладів міста, Профспілка працівників освіти і науки м. Херсона, ГО «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона» висловлюють співчуття з приводу передчасної смерті колишнього методиста та шкільного вчителя, розділяють скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Катериною Вікторівною. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.

        Світла пам’ять про Катерину Вікторівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів.

Ю. М. Ніконов,

начальник управлінняосвіти

Херсонськоїміської ради,

Г. М. Гривняк,

голова профспілки працівників

освіти і науки м. Херсона,

Т. Ю. Верещака,

голова  ГО «Асоціаціяпрацівників

закладів освіти»

Друк