Херсонський педагог став переможцем Міжнародних змагань

спорт 3

Кажуть: «Один у полі не воїн?!». Відповімо: «Один в полі ще й який воїн!». І цим «воїном» виявився керівник гуртка «Спортивне орієнтування» Центру дитячої та юнацької творчості , підпорядкованому управлінню освіти Херсонської міської ради , Щербина Олександр Дмитрович, який одноосібно представляв Херсонщину на Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «Майстер 2018», що наприкінці вересня відбулися на Полтавщині. В цих змаганнях брали участь орієнтувальники, яким за 30. За результатами змагань Олександр Дмитрович посів почесне ІІІ місце серед титулованих спортсменів!

спорт2

Олександр Дмитрович поділився своїми враженнями: «Які мої враження? Дуже яскраві! Одна справа коли змагаєшся паралельно зі своїми вихованцями, інша справа, коли на змаганнях ти сам, тим більше у такому форматі, як фестиваль, де окрім змагань проводять конкурси, ігри, лотереї, виступають артисти, панує атмосфера свята... І все це для тебе. Це так класно, знову відчуваєш себе  хлопчиком, для якого всі емоції та враження яскраві й неповторні. На мою думку, тренерам та керівникам гуртків обов’язково потрібно брати участь у подібних заходах (хоча б раз на рік), оскільки вони стимулюють творче натхнення.    Лише одиниці з моїх вихованців стануть сильними спортсменами, але завдяки цьому натхненню для багатьох моїх вихованців орієнтування стане частиною здорового образу життя та їх культури, культури відпочинку! Вважаю, що в цьому і є моє основне завдання: засобами спортивного орієнтування залучати дітей до фізичної культури та здоровому способу життя».

            Тож, вітаємо Щербину Олександра Дмитровича з черговою перемогою міжнародного рівня та бажаємо подальшого творчого натхнення!

Друк