Члени Асоціація працівників закладів освіти міста Херсона вітали ветеранів педагогічної праці

        ВЕТ

    Уже декілька років поспіль доброю традицією стали зустрічі ветеранів педагогічної праці на базі закладів освіти міста. Такі зустрічі організовують члени ГО « Асоціація працівників закладів освіти міста Херсона» спільно з управлінням освіти Херсонської міської ради, які опікуються ветеранами педагогічної праці. 47 ветеранів педагогічної праці взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня похилого віку та Дня працівника освіти до Херсонському навчально-виховному комплексі № 7.

 

      вет 1  Учасники заходу вітали ювілярку-педагога Шаваріну Ольгу Лазарівну, яка пройшла концтабори, вижила та 51 рік віддала справі навчання і виховання молодших школярів. Саме про неї написала свою книгу Савченко Катерина. На святі були присутні діти та онуки іменинниці.

      Учитель…Скільки мудрості, турботи в цьому слові! Щасливий вет 3той, кому Бог подарував справжнього Вчителя – педагога з великої літери.Саме такі педагоги-ветерани зібралися в актовій залі школи

      Зі словами привітання до педагогів звернулась перший заступник начальника управління освіти Херсонської міської ради Кулик О.А., депутати міської ради, заслужені працівники освіти України Маренчук О.М., Лугова Г.Л. та вет 4депутат міської ради Сальдо В.В., голова Асоціації працівників закладів освіти міста Херсона, заслужений учитель України Верещака Т.Ю та голова секції ветеранів, заслужений вет 7працівник освіти Петров В.Ф.

       Учні комплексу гостям подарували концертну програму наповнену любов’ю та повагою до вчителя.

     Такі зустрічі дають можливість відчути ветеранам педагогічної праці себе єдиною родиною, де сучасні діти та працюючі вчителі набираються мудрості та досвіду у тих, хто знаходяться на заслуженому відпочинку. А ще така зустріч, це змога поспілкуватися та відчути себе причетним до освітянських проблем...

       Дякуємо учнівському, учительському та батьківському колективу навчально-виховного комплексу № 7

Друк