Як формувати екологічну культуру учнівської молоді ?

нар 2Для молодих та новопризначених, фахівці центру екологічної культури та виховання «Дивосвіт» центру дитячої та юнацької творчості, підпорядкованому управлінню освіти Херсонської міської ради, провели семінар-практикум на тему «Організація роботи з екологічної культури і виховання в закладах освіти».

 

нар 4Бути присутніми на заході виявили бажання представники ЗЗСО № 4, 8, 9, 14, 17, 18, 26, 40, 43, 44, 46, 47, 52, 54, 57 та ЛЖЕП. У роботі семінару взяли участь представники управління освіти Херсонської міської ради.

Головні питання, що обговорювались за круглим столом, переважно стосувалися організаційних питань проведення екологічної роботи в закладі, а саме: проблем та перспектив.

Заступник директора з виховної роботи ЗЗСО № 26 поділилась досвідом організації роботи з питань, що розглядалися, у нар 1своєму закладі. Надані методичні поради стануть у нагоді у подальшій роботі з дітьми та відповідальними за екологічну роботу в закладах.

Представники НПП «Нижньодніпровський» та Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова окреслили можливі шляхи подальшої співпраці у справі екологічного виховання молоді.

Друк