Кожна дитина повинна бути щасливою…

   нвк 7 1

     «Кожна дитина повинна бути щасливою». Ці слова О. В. Сухомлинського стали лейтмотивом І Всеукраїнської науково - практичної конференції «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри», яка відбулася наприкінці вересня. В рамках конференції на базі Херсонського навчально-виховного комплексу № 7 проведено  семінар–практикум «Розвиток життєвої компетентності особистості в освітньому просторі сучасного закладу», який відбувся наприкінці вересня.

 

    нвк 7 2Директор закладу Поперечнюк І.В. презентувала гостям структуру закладу, його традиції, комфортні умови , в яких здобувають освіту вихованці комплексу, участь у Всеукраїнських експериментах «На крилах успіху» та «Технології особистісно зорієнтованого навчання у класах загальноосвітніх шкіл та групах дошкільних закладів зі змішаним фінансуванням, утворених за бажанням громади». На базі комплексу створено Обласний ресурсний центр з Гуманної педагогіки та Херсонський Координаційно - тренінговий центр « На крилах успіху». 

   нвк 7 3

     У заході взяли участь науковці України: Л. О. Семеновська – доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету ім. Короленка, А. В. Ткаченко - доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка., І. О. Січко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, О.С. Соколовська – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, Гончар Н. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно - педагогічної академії, К.В. Волик – методист методичного кабінету при управлінні освіти, національний тренер НУШ, В. В. Примакова – професор, завідувач кафедри теорії та методики виховання, психології та інклюзивної освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», директори закладів освіти України. 

  нвк 8                                                                                                                                               

    Усі учителі спільно з вихованцями школи провели майстер- класи . Гості були запрошені доторкнутися до особистості Вихованця і Учителя . Вони побували на «Толоці» у 1 класі, де класний керівник Кирпиченко О.Є. з вихованцями спланувала роботу початку дня і діти подарували сонячну енергію своїх долоньок присутнім.

   Учитель Піддубна Н.С. з дітьми виконували логічні вправи зі словами та реченнями і формували навички здорового способу життя. Гості із задоволенням виконували вправи з нейробіки.

     У світ досліджень і дива занурилися разом із вчителем Чепель І.В. діти 3 класу і розповіли про незвичайні властивості води. Приємним сюрпризом для всіх було зарядження води побажаннями дітей. Заряджену водичку запропонували випити всім присутнім.

   Учні 4 класу і їх класний керівник Тонконог Т.В. доторкнулися до краси українських національних оберегів, склали тексти-описи про квітку з українського віночка. Кожна дитина свій оберіг - квітку із побажаннями подарувала гостям. Діти комплексу творчі у всьому. У музичному привітанні «Всім серцем любіть Україну свою» вони довели, що є патріотами нашої країни, рідного міста.

   Психолог Зозуля О.А. провела психологічний тренінг « Приховані ресурси для розвитку особистого зростання» з ментальними картками.

     Заступник директора Коча І.А. запропонувала майстер-клас «Майстерня добра», на якому гості проявили творчість по виготовленню листівок до свята освітян.

     По завершені заходу відбувся круглийстіл, де присутні обмінялися думками та побажаннями.
     Упродовж семінару панувала атмосфера
доброзичливості, щирості, відвертості, а очі дітей випромінювали радість та щастя. 

Друк