Оновлений склад Міського учнівського парламенту розпочав свою роботу

пар 1Продовжив свою діяльність Міський учнівський парламент. Наприкінці вересня відбулася І сесія 13 скликання .  На сесію прибули 82 шкільні лідери й президенти учнівських самоврядувань та 36 педагогів-організаторів. На сесію завітали почесні гості: Кулик О.М.- заступник начальника управління освіти Херсонської міської ради; Окатова Л.В. - директор Палацу дитячої та юнацької творчості.

 

пар 2Члени парламенту заслухали на сесії звіти про роботу Міського учнівського парламенту за 2017-2018 н.р. та про роботу оздоровчого табору лідерів ( Місто успішних підлітків). Під час сесії лідери переглянули відео про проведені благодійні акції. Рішенням сесії затверджено план роботи парламенту та регламент роботи МУП на 2018-2019 навчальний рік. Було утворено та затверджено новий склад комісій.

пар 3До учасників сесії звернулися представники Таврійського ліцею мистецтв, які виступили з прохання підтримати їх ініціативу щодо організації благодійної допомоги онкохворому учню ліцею (Теременко Володі). Прийнято рішення підтримати ініціативу та звернутися з   проханням до шкільних органів самоврядування долучитись до благодійної акції по збору коштів для лікування.

пар 4По завершенню сесії сформовані комісії вирушили на своє перше засідання у цьому навчальному році, де обирали новий склад керуючих та розглядали питання щодо роботи комісії у цьому навчальному році.

пар 4 1Поки йшли обговорення плану роботи та регламенту в комісіях, представником управління освіти було проведено нараду з педагогами організаторами та президентами шкільних органів самоврядування щодо взаємодії між шкільними органами дитячого врядування та Міським учнівським парламентом.

пар 8Учасників сесії привітали вихованці вокального ансамблю "Star line", учні Херсонської гімназії №6 (директор Корж С.С.).

Управління освіти бажає новообраним керівникам та оновленому складу Міського учнівського парламенту творчості та ініціативи задля розвитку лідерського руху та залучення учнівської молоді до реалізації різноманітних проектів корисних справ.

Друк