За кожною успішною людиною стоїть вчитель ...

    вчитель 1

 «За кожною успішною людиною стоїть вчитель.  За кожним Ілоном Максом, Уїнстоном Черчиллем, Тарасом Шевченком стоїть той, хто допоміг розкрити їх таланти,- говорить Зоя Литвин, голова громадської спілки «Освіторія», організатор і голова журі національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

 

вчитель 2

 

  Саме завдяки зусиллям пані Зої ця премія вже другий рік поспіль в Україні дозволяє привернути увагу суспільства до важливості освіти і ролі вчителів, підняти престиж та популяризувати професію вчителя, надихнути педагогів на використання сучасних методик, долучити українських вчителів до світової освітянської спільноти.  Тому дуже значущою стала участь Президента України в церемонії вручення національної премії.  

         Цього року до  десятки фіналістів увійшла представниця нашого міста - Стельмах Світлана, учитель громадянської освіти, правознавства та історії Херсонського академічного ліцея при ХДУ імені Олега Мішукова. 

    А переможцем став учитель інформатики із Запоріжжя Олександр Жук, який одержав премію 250000 гривень, рік навчання в ГС «Освіторія» та участь в освітньому десанті в Дубаї.

     Наразі цього року в десятці фіналістів було ще два представники Херсонщини - Олександр Черкас та Юрій Гайдученко (номінант премії «Приз глядацьких симпатій»).

Пишаємося нашими земляками!

Друк