Тиждень екології «Екологія природи – екологія душі»

22 11 2018 сад 5 2

   Найбільш сприятливий період для роз’яснення завдань екологічного виховання – це дитинство. Маленька дитина пізнає світ із відкритою душею й серцем. Яким буде її ставлення до цього світу, чи навчиться любити і розуміти природу – залежить від її виховання в сім’ї і дитячоиу садку.

 

22 11 2018 сад 5

   З метою формування в дітей ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю у Херсонському яслах-садку №5 пройшовТиждень екології, в якому взяли участь,вихованці закладу, їх батьки та педагоги.

22 11 2018 сад 5 1

   Виховний захід пройшов у нетрадиційній формі з використанням інноваційних технологій. Кожен день відповідав певній тематиці: «Творчий», «Інформаційний», «Еколого-туристичний», «Трудовий», «Дослідницький».

22 11 2018 сад 5 4

   Малюки побували справжніми екологами та дослідниками під час занять «Повітря - невидимка», «Що нам відомо про воду».

    В ранішні години для батьків було організовано екологічні квести «Стежками екології», «Правила поведінки в лісі», «Як природу збережемо, так здоров’я враз знайдемо».

     Вихователі закладу вміло захищали проекти з екологічної проблеми «Чиста планета. Чисте місто. Чиста ріка.»

22 11 2018 сад 5 6

    Родзинкою заходу став екологічний детектив «Планета Земля в небезпеці», під час якого діти разом з батьками відшукували докази небезпеки нашої планети і розробляли завдання по її збереженню.

Друк