Нова фізкультура для нового покоління

   11 грудня на базі Херсонського ясла-садка №31 комбінованого типу Херсонської міської ради відбувся авторський семінар–тренінг нова фізкультура для нового покоління : «Школа розумного руху» Олени Аксьонової, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.

   Під час семінару–тренінгу педагоги ознайомились та навчились нестандартним інноваційним технологіям фізичного виховання нової «Школи розумного руху».

   Основна мета методики Олени Оксьонової дати можливість дітям самостійно обирати способи виконання вправ. Заняття має стати яскравою подією в житті дитини через такі позиції: логічне мислення, робота за інтересами, співпраця одне з одним. Слід спрямовувати педагогічні зусилля на розумову діяльність, на створення ситуацій для раціональної роботи кожної дитини зі своїм тілом, на регулювання рухових дій у різних моделях поведінки. До того ж ці інновації дуже зручно використовувати у роботі з батьками, для кращого розуміння дитячого світогляду.

   У семінарі взяли участь 76 педагогів міста. Всі учасники семінару отримали позитивні емоції, заряд бадьорості та рекомендації щодо нових підходів до фізичного виховання дошкільнят.

Друк