Херсонські школярі взяли участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході для учнів 9–17 років «Cool Games» або «КРУТІ ІГРИ-2018»

19 12 2018 круті ігри 1

    Команда учнів Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради стала активною учасницею Всеукраїнського спортивно-масового заходу для учнів 9–17 років «Cool Games» або «КРУТІ ІГРИ-2018», який пройшов в Міжнародному дитячому центрі «Артек» та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці у грудні 2018 р.

 

19 12 2018 круті ігри 2

  Змагання школярів, покликані запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, започаткували Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Українська федерація учнівського спорту». Протягом 3-х днів 550 дівчат і хлопців із 24 регіонів України та міста Києва змагалися в естафетах та рухливих командних іграх «Біатлон», «Гулівер», «Конвеєр», «Флеш», «Дід Мазай і зайці», «Переправа», «Володар перстнів» та іншіх.

19 12 2018 круті ігри

  Привітати учасників змагань зібралися чимало поважних гостей: міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник міністра освіти і науки, президент Учнівської федерації шкільного спорту Роман Греба, народний депутат, президент Всеукраїнської футбольної Асоціації студентів Іван Крулько, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, відомі українські спортсмени Ілля Кваша, Анастасія Пономаренко, Ніколь Князева.

  За підсумками змагань команда учнів Херсонської гімназії №1 першого вікового дивізіону (9-10 років) увійшла до 10 найкращих команд України.

  Яскраві та незабутні моменти, океан емоцій та позитив, якими супроводжувалося спортивне протистояння, не залишили байдужим нікого з учасників, тренерів та тих, хто прийшов підтримати улюблені команди. Саме такими і мають бути уроки з фізичного виховання в школах, аби розвинути у майбутніх чемпіонів справжню любов до спорту та жагу до перемоги!

Друк