«Серця, наповнені милосердям, співчуттям та любов'ю»

26 12 2018 вибух

    Більше тижня минуло після вибуху, що стався в Херсоні на вулиці Грибоєдова у приватному будинку. У результаті чого від ударної хвилі постраждав 16-річний хлопець, учень 10 класу Херсонської школи №4, та без оселі залишилася родина учнів, що навчаються у Таврійському ліцеї мистецтв.

   На сайт управління освіти Херсонської міської ради надійшов лист від мами постраждалого юнака у якому вона щиро дякує колективу, батькам та учням ЗОШ №4:

 

   «Ми, родина Шевченків, хочемо щиро подякувати колективу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, батьківській та учнівській громадськості за те, що відгукнулися на нашу біду. 

  Завдяки Вашій підтримці ми відновили дах оселі, здійснюємо лікування Дмитра, який знаходиться у Дитячій обласній лікарні у відділенні травматології.

   А найголовніше - ми не маємо наразі теплої оселі, але нас зігрівають Ваші серця, наповнені милосердям, співчуттям та любов'ю». 

   У Таврійському ліцеї мистецтв організували благодійний ярмарок, зібрали кошти, одяг та речі першого вжитку для родини у будинку якої стався вибух. Дітям та мамі, що наразі залишилися без даху над головою, надала психологічну допомогу психолог ліцею. До благодійного збору долучилися й інші загальноосвітні заклади міста.

Друк