Запрошуємо до перегляду презентацій та голосування

FarmersMarketsSellingLocalProduceContinueUEKfizWr i3x             Проблема засміченості територій та низького рівня культури поводження з твердими побутовим відходами є сьогодні актуальною для усієї громади м.Херсона і її слід негайно вирішувати. Саме тому управління освіти Херсонської міської ради другий рік поспіль приділяє велику увагу формуванню культури поводження з твердими побутовими відходами та відповідального ставлення учнівської молоді до екологічного стану свого міста.

 

З цією метою розроблено низку різноманітних заходів, акцій, конкурсів, тренінгів тощо, які спрямовані на поширення культури поводження з побутовим сміттям серед школярів та їх родин. Серед них он-лайн конкурс на кращу тематичну презентацію “Сміття – спільна проблема громади міста» . Під час конкурсу учнями створено презентації на теми: «Зупинимо лавину сміття», «Утилізація сміття», «Сортування сміття», «Перетвори сміття у джерело творчих рішень», «Що я та моя родина зможемо зробити, щоб сміття стало менше?», «Друге життя сміття», «Чисте місто – здорова людина» . Організатор конкурсу Міський учнівський парламент при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Кращі презентації будуть у подальшому використані у роботі шкільних екологічних клубів та на годинах спілкування щодо формування навиків сортування та використання сміття , як вторинного ресурсу .

Переможцями будуть ті учасники, які набрали найбільшу загальну кількість балів. Переможці, які посіли І, ІІ та ІІІ місця. нагороджуються дипломами .

Переможців конкурсу визначають відвідувачі сайту шляхом он-лайн голосуванням.

Запрошуємо до перегляду презентацій та голосування за посиланням https://www.gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_communitypolls&view=poll&id=22:konkurs-na-krashchu-tematychnu-prezentatsiiu-smittia-spilna-problema-hromady-mista&catid=89:konksursy&Itemid=823   ( сайт управління освіти)

Голосування триватиме до 2 січня 2018 включно.

Друк