Чемпіонат України серед школярів та студентів. Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців

   Напередодні зимових свят у Херсоні відбувся Чемпіонат України серед школярів і студентів та Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців. Найкращі результати та чемпіонські титули вже вкотре завоювали вихованці клубу спортивного бального танцю «Латинос» (керівник – Логвинченко Лілія Андріївна) Центру дитячої та юнацької творчості, підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради. Як завжди, «Латинос» продемонстрував не тільки якісну підготовку спортсменів, а й дружність та підтримку в колективі, високий професіоналізм тренерів.

   Танцювальна пара Стеценко Данило (учень 6 класу гімназії № 1) та Кравченко-Скалозуб Карина (учениця 5 класу Олешківської гімназії) завоювали одразу два І місця в різних категоріях. Діти, яким всього лише по 10 років, вже відомі не тільки в Україні, а й в світі (вони тільки-но повернулися з Чемпіонату світу, що проходив у Парижі, де увійшли в 10-ку найсильніших пар світу в своїй віковій категорії!).

   Ніколаєв Максим (учень 7 класу шк. № 4) та Яценко Ангеліна (учениця 7 класу Одеської ЗОШ №77) стали Чемпіонами України по десяти танцям! До речі, партнерка Максима проживає у м. Одеса, але ця відстань не заважає дітям тренуватися й займатися двома танцювальними програмами одночасно!

  Високий рівень підготовки продемонстрували Гусарчук Артем (учень 7 класу шк. № 15) та Нілова Марія (академічний ліцей при ХДУ), які у Відкритих Всеукраїнських змаганнях посіли І місце.

   Не відстає від своїх старших одноклубників й малеча!

  За результатами Відкритих Всеукраїнських змагань Овчинніков Дмитро (учень 3 класу гімназії №1) та Перепелиця Діана (учениця 2 класу шк. № 54) посіли два І місця; Олексійчук Андрій (учень 2 класу шк. № 30) та Тимощук Поліна (учениця 2 класу гімназії № 1) – І та ІІ місця; Дишленко Артем (учень 2 класу гімназії № 1) та Терещенко Дар’я (учениця 2 класу гімназії № 1) – ІІІ місце.

 Серед сольних виступів Тимощук Поліна посіла І та ІІ місця, Олексійчук Андрій – І місце, Овчинніков Дмитро – І місце, Перепелиця Діана І та ІІ місця, Дишленко Артем – ІІ місце.

   Вітаємо з численними перемогами! Натхнення вам, талановиті діти, та нових творчих здобутків!

Друк