Щиро вітаємо з ювілеєм !

1.png

 

 

 

 

 

 

Колектив управління освіти , працівники профспілки, ГО «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона», керівники закладів освіти, педагогічна громада міста щиро вітають Бабенка Миколу Івановича з ювілеєм .

 

Самовіддана багаторічна праця, любов до дітей, поважне ставлення до колег стали запорукою визнання суспільством Миколи Івановича як взірця трудівника та порядної людини.

Завдяки людяності, мудрості, енергійності і наполегливій праці Миколи Івановичу в закладі створені усі умови для розвитку і виховання обдарованої молоді Херсона, професійного зростання педагогів. Учні ліцею приймають участь і перемагають в предметних олімпіадах державного, європейського і світового рівнів. Учбовий заклад став дипломантом конкурсу "100 кращих шкіл України", Міжнародного рейтингу " Золота фортуна " і Всеукраїнського рейтингу "Флагман освіти і науки України" .

Микола Іванович має звання кандидата технічних наук, почесне звання "Заслужений учитель України", знак "Відмінник утворення України ", є Лауреатом щорічної премії Верховної Ради" та почесну державною нагороду – орден «За заслуги» ІІІ ступеню. Рішенням Херсонської міської ради від 28 серпня 2009 року за вагомий і результативний внесок в навчання та виховання молоді йому присвоєно звання " Почесний громадянин міста Херсона".

Шановний Миколо Івановичу! Громада міста пишається Вашими перемогами та здобутками вихованців ліцею, які створюють позитивний імідж освіти м. Херсона не тільки на рівні області .

Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих злетів , вдячних учнів та багато років плідної праці на благо освіти України

Ю.Ніконов, начальник 

управління освіти

Херсонської міської  ради,

 Г. Гривняк, голова профспілки

 працівників освіти і науки

м. Херсона,

Т.Верещака, голова  ГО «Асоціація

працівників закладів освіти »

Друк