«Вбережися від пожежі!»

24 01 2019 пожежники

     21 січня в актовій залі Зеленівської школи №38 зібралися учні 4-5 класів, батьки, вчителі, гості з Головного управління ДСНС України в Херсонській області, представники піротехнічної групи обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій.

 

24 01 2019 пожежники 1

    Ініціатором проведення уроку безпеки «Вбережися від пожежі!» став шкільний парламент. Діти із задоволенням переглянули виступ шкільної збірної агітбригади 2-х класів «Запальні малята», які у цьому навчальному році посіли ІІ місце у конкурсі агітбригад молодших школярів освітніх закладів Дніпровського району м. Херсона «Пожежний експрес». Вони нагадали присутнім про необхідність дотримуватись правил пожежної безпеки.

   Президент шкільного парламенту «ВЕСЕЛКА» Глущенко Анастасія та Голова Центру дисципліни та правопорядку Богатиренко Нікіта провели з присутніми тематичні гру та вікторину « Чи знаєш ти , як поводитись в різних ситуаціях». Прокоментувала правильні відповіді в. о. начальника сектору пропаганди та агітаційної роботи Головного управління ДСНС України в Херсонській області Оксана Федоренко, діти отримали заохочувальні призи.

24 01 2019 пожежники 2

 

    Детально про те, як слід поводити себе при виявленні вибухонебезпечних предметів, розповіли представники піротехнічної групи обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій. Наприклад, навіть від вибуху одного патрону, в якому знаходиться 1-2 грами вибухової речовини, можна залишитися без долоні. Вони нагадали усім правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, таких як пожежа, вибух газу, повінь і паводок, ожеледиця; перебування на водних об’єктах взимку. І наголосили на основному – в будь-якій ситуації слід не панікувати і дослухатися до порад відповідних органів. Особливо, коли йдеться про евакуаційні заходи і знаходження у місцях з масовим перебуванням людей.

     Разом з шкільною командою Дружин юних пожежних «Запальні дівчата» всі присутні ще раз згадали, що може статися, якщо не дотримуватись елементарних правил безпеки життєдіяльності.

Друк