Шановні вчителі початкової школи!

31 01 2019 підручники

   З 25 лютого по 10 березня триватиме другий етап конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу — вибір педколективом шкіл. З огляду на короткий термін ознайомлення з електронними проектами підручників пропонуємо вам завчасно підготуватися до ухвалення важливого рішення.

 

  Почніть з перегляду та аналізу підручників для 1 класу і зробіть відповідні висновки: підтвердити минулорічний вибір (вже для 2 класу) чи змінити свою думку. Адже загальновідомо, що видавництва — учасники конкурсу продовжуватимуть свої лінійки, а тому принципи, підходи, візуальне оформлення проектів підручників для 2 класу не надто відрізнятимуться від тих підручників, які потрапили до рук першачків. Далі — дочекатися другого етапу конкурсу, щоб ознайомитися з усіма проектами підручників і впевнитися у правильності прийнятого рішення. Важливий момент — наполягайте на обговоренні проектів підручників у педколективі. Адже вчителі, які зараз навчають учнів 3 і 4 класів, також мають активно долучитися до аналізу, бо за кілька років їм доведеться використовувати підручники, вибрані у 2019-му році (підручники за державним замовленням друкують ОДИН РАЗ на 5 років!).

  Скористайтеся сьогодні унікальною можливістю, щоб зробити впевнений і виважений вибір, адже від нього залежить якість навчання маленьких українців.

   Електронні версії підручників видавництва "Літера ЛТД" за посиланням:

http://www.e-litera.com.ua/category/grade-1/

   Електронні версії всіх підручників для 1 класу можна знайти на сайті ІМЗО:

https://imzo.gov.ua/pidruc…/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/

   Репости вітаються!

http://www.e-litera.com.ua/category/grade-1/

Друк