СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!

 

22 02 2019 Янковой 

  21 лютого на 71 році пішов з життя Янковий Євген Михайлович, соціальний педагог Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради. Учитель вищої категорії.

  З 1991 року по 2005 рік Євген Михайлович очолював Херсонську школу №2, з 2005 року по 2007 рік працював директором Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54, в якій продовжив свою діяльність на посаді соціального педагога по теперішній час.

  Багато років він віддав дітям. Своїми вчинками, розумом виховав не одне покоління учнів. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності, дотриманню норм поведінки та взаємовідносин.

  Євген Михайлович був невтомним і самовідданим педагогом, енергійною людиною, великим працелюбом, люблячим батьком та дідусем.

  Світла пам’ять про нього завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів.

  Управління освіти Херсонської міської ради, Профспілка працівників освіти і науки м. Херсона, ГО «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона», керівники закладів освіти міста, колектив школи №54 висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Євгенія Михайловича.

 

Ю. М. Ніконов,

начальник управлінняосвіти

Херсонськоїміської ради,

Г. М. Гривняк,

голова профспілки працівників

освіти і науки м. Херсона,

Т. Ю. Верещака,

голова  ГО «Асоціаціяпрацівників

закладів освіти»

Друк