Херсонські орієнтувальники стали кращими у Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «О-Весна» та Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

10 04 2019 О-весна

Вже вкотре вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» під керівництвом досвідчених тренерів Щербини Олександра Дмитровича та Васіної Ірини Валентинівни Центру дитячої та юнацької творчості при управлінні освіти Херсонської міської ради фінішують призерами на Міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування «О-Весна» та Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що традиційно проходять у м. Трускавець. Цьогоріч на старт змагань вийшло понад 800 спортсменів різного рівня підготовки та різних вікових категорій з усіх областей України та гостей із близького та далекого зарубіжжя.

10 04 2019 о-весна 2

Наші вихованці та тренери – серед переможців:

- Цивільська Фея, учениця 11 класу шк. № 27, у перший та четвертий день змагань посіла два І місця; у відбіркових стартах до національної збірної України по групі «Еліта» (гр. Ж-21Е) спортсменка показала досить високі результати – V таVII місця;

10 04 2019 О-весна 5

- Скворцов Юрій, учень 8 класу шк. № 41, на середній дистанції серед 64-х спортсменів по групі Ч-16 посів І місце, виконавши кваліфікаційні нормативи та отримавши розряд кандидата в майстри спорту України (КМСУ).

10 04 2019 О-весна 3

Наші тренери теж «не пасли задніх». Щербина Олександр Дмитрович посів І місце на спринтерських дистанціях та ІІІ місце на довгих дистанціях. На Міжнародних змаганнях «О-Весна» тренер посів ІІІ місце, обійшовши 12 учасників групи Ч-60, серед яких було п’ятеро спортсменів зі Швеції та Фінляндії!

10 04 2019 О-весна 1

А Ірина Васіна всі чотири дні змагань була неперевершеною у своїй віковій групі Ж-35: чотири І місця!