Квест-гра «Змініть світ на краще»

17 04 2019 квест

    На базі НВК №29 для дітей з особливими потребами проведено квест-гру «Змініть світ на краще!». У різноплановій програмі квесту взяли участь 25 вихованців 1 - 4 класів навчально-виховного комплексу, які звітували про участь у благодійних акціях: «Кришечка» (зі збору кришечок від пластикових пляшок на протезування воїнів АТО) і «Допоможемо воїнам АТО» (зі збору склотари для смаколиків, варення і цукатів для наших бійців, що знаходяться на передовій).

 

17 04 2019 квест 1

   Вихованці закладу познайомилися з цікавими проектами - Банком добрих справ клубу «Лідер» Центру позашкільної роботи в рамках Місячника Товариства Червоного Хреста України.

  До квесту-гри долучилася культорганізатор Центру – Волкова Наталія Олександрівна, яка допомогла дітям не тільки розкріпоститися, а й продемонструвати свої акторські вміння і навички в конкурсних випробуваннях, згуртуватися як один дитячий колектив в майстер-класі «Граймо разом!», розважитися на свіжому повітрі й отримати задоволення від танцювального марафону.

17 04 2019 квест 2

     І діти, і дорослі отримали масу задоволення від мандрівки до країни Гарного настрою.

17 04 2019 квест  4

    На святі вирішено провести ІІ етап гри у травні. А квітнева зустріч завершилася за традицією спільним чаюванням, яке підготували члени клубу «Лідер» Центру і волонтери обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Друк