Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія - 2019»

26 04 2019 книгоманія

   Фінальні змагання найкращих читачів і церемонія нагородження переможців обласного та міського етапів Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2019» відбулися 25 квітня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.

 

26 04 2019 книгоманія 1

   Організатори конкурсу «Книгоманія-2019» – ГО «Форум видавців», Державне підприємство «Український інститут книги», генеральний партнер – ПАТ «КРЕДОБАНК», співорганізаторами на обласному рівні виступили управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради, а у районах, містах та ОТГ області – бібліотеки, що обслуговують дітей: дитячі, публічні, шкільні.

   Упродовж останніх трьох місяців всі учасники Конкурсу, а цьогоріч це учні 7-х класів, читали рекомендовані книжки сучасних авторів, вели читацькі щоденники та презентували свої улюблені бестселери на відбіркових етапах, змагаючись з іншими «книгоманами». Вперше для учасників та всіх небайдужих до сучасної літератури та промоції дитячого читання у соцмережі Facebookбуло створено окрему відкриту спільноту – «Таємне товариство книгоманів».

26 04 2019 книгоманія 2

  Сценічному дійству святкового фіналу передувало напружене змагання «книгоманів» Херсонщини: вирішувалася доля головного призу – двох «путівок» на поїздку у травні 2019 до Львова для участі у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія - 2019» на запрошення ГО «Форум видавців». За першу з них змагались переможці ІІ етапу конкурсу із районів і міст Херсонської області, а за другу – семикласники з обласного центру, які також вибороли це право у попередніх етапах читацького змагання.

  Одним з переможців третього етапу «Книгоманії-2019» на Херсонщині і власником запрошенння до Львова на Фестиваль дитячого читання стала Житняковська Валерія, учениця Комишанської ЗОШ І-ІІІ ст. №26 Херсонської міської ради – «Суперчитач міста Херсона».

  Дипломом і книжковим подарунком відзначена Бовсуновська Руслана, учениця Херсонської ЗОШ І-ІІІ ст. №53, - учасниця суперфіналу, який відбувся під час святкового дійства і додав драйву урочистій церемонії нагородження.

   Подякою обласного організаційного комітету за кращу організацію І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу відзначено Карпенко Лілію Миколаївну, завідувача бібліотеки Комишанської ЗОШ І-ІІІ ст. №26 Херсонської міської ради.

Друк