Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту

02 05 2019 судномоделювання 1

   Вже в шосте пройшли Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («М» - швидкісні радіокеровані). Разом із цим заходом проходили змагання на Кубок України з судномодельного спорту «Полтавська битва 2019» за підтримки Полтавської обласної організації товариства сприяння оборони України та Федерації судномоделізму та судномодельного спорту України.

 

02 05 2019 судномоделювання 2

  Перегони швидкісних радіокерованих моделей, проходили за участю майстрів спорту міжнародного класу та юніорів. У змаганнях брали участь 27 учасників з різних областей України. Це команди з міста Херсон, Полтави, Харкова, Києва, Луцька, Умані, Дніпра, Сумської області, тощо. Міський центр науково–технічної творчості учнівської молоді при управлінні освіти Херсонської міської ради представляв вихованець гуртка судномоделювання Толмачов Іван під керівництвом Маркова Олександр Олексійовича.

   Юніори змагалися у швидкісних радіокерованих моделях секції «М», класу EKOminiexpert та EKOTEAMmini.

    Толмачов Іван, за результатами Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) з судномодельного спорту («М» - швидкісні радіокеровані) одержав: ІІ місце – у класі моделей EKO- miniexpert та ІІІ місце - у класі моделей EKOexpert.

02 05 2019 судномоделювання

     За результатами змагань на Кубок України з судномодельного спорту ( І етап) «Полтавська битва 2018» моделі секції «М» Іван посів І місце - у класі моделей EKOTEAMmini, ІІ місце - у класі моделей EKOminiexpert та ІІІ місце - у класі моделей EKOexpert.

      Вітаємо переможця та бажаємо йому подальших спортивних успіхів.

 

Друк