Багатогранні канікули

    Кан 1 1 

      Насичено та яскраво розпочали літні канікули вихованці народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю танцю «Едельвейс» (керівник – Якуба Світлана Валентинівна, Заслужений працівник культури України) Центру дитячої та юнацької творчості при управлінні освіти Херсонської міської ради.

 

     Кан 1 2               Спершу діти взяли участь у Міжнародному соціально-культурному фестивалі «Діти хочуть миру», який проходив у рамках проекту «Мій тато захищає Україну».Оскільки фестиваль був присвячений Дню Незалежності Грузії, вихованці ансамблю отримали подяку Консульства Грузії у м. Одеса. Таку ж саму подяку за значний внесок у розвиток українсько-грузинських дружніх відносин та культурних зв’язків, активну участь у фестивалі отримали вихованці зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України театру мод «Class» (керівник – Краліч Олена Леонідівна).

         По завершенню фестивалю вихованці спрямували до моря…, але не відпочивати, а танцювати на сцені Всеукраїнського благодійного багатожанрового фестивалю-конкурсу «UNIVERSTART», який проходив на території ДОЦ «Буревісник» (смт. Лазурне, Скадовський р-н). Звідти колектив «Едельвейс» привіз: Гран-прі та І місце за виступи у номінації «Сучасний танець», І місце в номінації «Класичний танець» та ІІ місце в номінації «Дитячий танець».

         Тож, вітаємо колективи та їх керівників з вдалими виступами!

Друк