У ХЕРСОНІ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ «ВИВЧАЙ ТА РОЗРІЗНЯЙ: ІНФО-МЕДІЙНА ГРАМОТНІСТЬ»

медиа 3У період з 14 по 21 червня п.р. 15 закладів загальної середньої освіти (1, 4, 6, 15, 26, 28, 31, 32, 37, 45, 47, 48, 53, 55, 57) братимуть участь у дводенних тренінгах у рамках реалізації проекту з медіаграмотності, організованого Академією української преси у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та IREX (Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів). Проект, який стартував у 2017 році, охоплює сьогодні 250 шкіл із 13 міст України.

 

Медиа 2 2Метою проекту є інтеграція інфо-медійної грамотності у шкільні предмети у 8-9-х класах: історію України та Всесвітню історію, українську мову та українську літературу, мистецтво. Саме ці предмети припускають роботу з історичними джерелами та їх інтерпретаціями, роботу з текстами всіх видів і стилів, візуальним контекстом у сучасних способах споживання інформації.

Медиа 2 1Навчальні матеріали здатні сформувати та розвинути у школярів такі навики, як медіа- та інформаційна грамотність, критичне мислення, етика спілкування в інтернеті, соціальна толерантність. Керівники закладів загальної середньої освіти, які першими пройшли тренінги, зазначили на актуальності даного проекту та надали позитивні відгуки щодо якісної організації занять, високому професіоналізму тренерів: Юлії Зорі, координатора проекту IREX Марії Мовшук, представника громадського центру «Нова генерація» Костянтина Філенко, журналіста газети «День» Івана Антипенко.    

Друк