«Кіно-Медіа-Фест» у таборі відпочинку «Юнга»

05 07 2019 юнга

   3 липня на базі Херсонського дитячого-оздоровчого центру «Юнга» відбулось урочисте закриття ІІ табірної зміни «Кіно-Медіа-Фест».

 

05 07 2019 юнга 1

     На святі вихованці продемонстрували свої творчі таланти, згадали найприємніші моменти з життя табору, а вихователі, в свою чергу, нагородили найталановитіших дітей грамотами за художню самодіяльність на виховних заходах. Наприкінці свята діти отримали в подарунок кольорові повітряні кульки, «запалили» музичний флешмоб під головну пісню табору «Гімн Юнги».

05 07 2019 юнга 2

     За період відпочинку, тричі на тиждень, діти виїжджали у Гідропарк, де з ними займалися інструктори школи плавання. Проводилися туристські естафети з керівником спортивного орієнтування, «Козацькі розваги» від Обласного авіаційно-технічного спортивного клубу Херсонської обласної ради.

05 07 2019 юнга 3

      На передодні свята – Дня Конституції України – вихованці табору вирушили на екскурсію до обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова, де для них підготували пізнавально-розважальну програму фахівці закладу, а працівники Головного управління юстиції у Херсонській області провели з дітками ігровий тематичний квест.

05 07 2019 юнга 4

   Протягом зміни діти відвідали обласну бібліотеку для дітей імені Дніпрової Чайки, ККЗ «Ювілейний» для перегляду 3-Д мультфільму, переглянули виставу дитячого театру «Чудеса»,святкували День Нептуна на базі відпочинку АХМПУ «Затон №2».

  Якщо Вас зацікавила інформація телефонуйте: 27 65 14, або ж шукайте на сайті: http://yungaks.jimdo.com

     Табір відпочинку "Юнга" продовжує свою роботу!

Друк