Команда Херсонської школи №57 нагороджена грамотою Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій учнівської молоді

09 07 2019 патріоти

    У Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій учнівської молоді за участі учнівських делегацій з 18 областей України. Херсонську область представляли учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов, вихованці зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України театрального колективу «Веселята».

 

09 07 2019 патріоти 1

    За активну громадянську і життєву позицію, досягнення у сфері патріотичної роботи, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності команда школи №57 нагороджена грамотою. Керівнику колективу Олені Олійникові оголошено подяку за підготовку команди та високі досягнення у сфері патріотичного виховання учнівської молоді.

09 07 2019 патріоти 2

      Юні патріоти Херсонського краю презентували досвід своєї діяльності під час «Творчого марафону патріотичних дій», стали учасниками екоквесту «Мандруємо Україною» та гри «Веселий мурашник». 

     Учасники Фестивалю відвідали тренінги «Школи першої медичної допомоги», освітнього проекту «Швидко, вчасно, першокласно», які проводились інструкторами ГО «Український легіон»; також мали можливість навчитися чомусь новому, зробити подарунки в «Українському містечку» школи народних ремесел; заклали алею троянд в рамках екочеленджу «Квітуй, Україно!».

09 07 2019 патріоти 3

        У рамках Фестивалю всі делегації відвідали Національний музей історії України та поринули у світ багатого українського колориту під час перегляду вистави «Сорочинський ярмарок» в Київському національному академічному театрі оперети.

Друк