Херсонські «Веселята» посіли ІІІ місце на Всеукраїнському театральному фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена»

09 07 2019 фестиваль

     Днями зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театральний колектив «Веселята» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням іноземних мов брав участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена», що проходив на березі Чорного моря в місті Очаків (Миколаївська обл.).

 

09 07 2019 фестиваль 1

      У рамках фестивалю шкільний театр під керівництвом Олени Олійнікової презентував виставу «Дюймовочка» за мотивами казок Андерсена. За результатами голосування журі, колектив посів IІІ місце.

09 07 2019 фестиваль 2

    Всеукраїнський фестиваль «Від Гіпаніса до Борисфена» - це яскравий форум театрального мистецтва, на який вже 24 роки поспіль Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи запрошує аматорські колективи з усієї України. Свою творчість представили близько 35 театральних колективів з 15 областей України. Оцінювали виступи досвідчені професіонали театрального мистецтва.

09 07 2019 фестиваль 3

   Під час нагородження вихованці херсонського театрального колективу отримали диплом фестивалю, пам'ятні подарунки, а також сертифікати про проходження майстер-класів, які тривали протягом фестивальної програми.

Друк