СУМУЄМО!

08 10 2019 Кулик

  Пішов з життя Кулик Володимир Григорович, відмінник освіти України, вчитель-методист, дефектолог вищої категорії, автор більше 50-ти науково-методичних праць із спеціальної педагогіки та психології.

  Багато сил і енергії він віддав розвитку і удосконаленню роботи міської психолого-методико-педагогічній комісії, впроваджував новітні технології діагностики і корекції порушень у дітей, вів велику психолого-медико-педагогічну просвіту в місті серед педагогічних працівників та громадськості.

  Володимир Григорович користувався повагою як кваліфікований фахівець в галузі дефектології, спеціальної психології та педагогіки.

  Освітяни міста сумують за великою втратою, світла пам’ять про нього завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів.

  Управління освіти Херсонської міської ради, Профспілка працівників освіти і науки м. Херсона, ГО «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона», керівники закладів освіти міста висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Кулика Володимира Григоровича.

Друк