Херсонські школярі змагалися у знаннях правил дорожнього руху та наданні першої допомоги

09 10 2019 діти на дорозі 2

    На базі Херсонської школи №36 пройшов квест «Безпека починається зі звички», присвячений Всесвітньому Дню надання першої допомоги і Всеукраїнської акції «Увага Діти на дорозі!».

 

09 10 2019 діти на дорозі

   У заході з пропаганди правил безпечної поведінки, пожежної безпеки і попередження дитячого травматизму змагалися команди учнів 4-х класів школи №35 та школи №36.

  Присутніх привітали: голова Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Чулкова та представники Державної служби надзвичайних ситуацій Юлія Яцкович та Дмитро Малюжець.

09 10 2019 діти на дорозі 3

    Представники патрульної поліції В’ячеслав Грибко та Алла Клімова перед початком змагання провели цікаву розминку із правил дорожнього руху, цим самим додали гарного настрою і запалу грі-квесту.

09 10 2019 діти на дорозі 4

    Учні двох шкіл змагалися на станціях «Всезнайко», «Вогнегасна», «Айболить», «Автолад», а вболівальники малювали малюнки на асфальті за тематикою безпеки життя. Кращими знавцями правил дорожнього руху та вправності водіїв визнана команда «Світлофор» школи №36. Кращими знавцями здорового способу життя і надання першої допомоги стала команда школи №35.

09 10 2019 діти на дорозі  1

    Кожен учасник гри-квесту ще раз упевнився: щоб забезпечити своє здоров’я та життя, треба чітко дотримуватися правил дорожнього руху, пожежної і особистої безпеки.

    На фініші квесту на всіх учасників чекав веселий флешмоб, виступи шкільних агітбригад Юних інспекторів дорожнього руху та Дружини юних пожежних. По завершенні змагання учні отримали подарунки та призи від Товариства Червоного Хреста та учнівського самоврядування школи №36.

09 10 2019 діти на дорозі 5

Друк