«Смачна» атестація в училищі ресторанного господарства

09 10 2019 смачна атестація

      В рамках щорічної атестації педагогічних працівників, в ДНЗ «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства», відбувся відкритий урок-лабораторно-практична робота з технології приготування їжі. Урок на тему «Технологія приготування холодних страв і закусок» організовано та проведено викладачем Світланою Селівановою.

 

     Розпочався урок інтерактивною вправою «Відкритий мікрофон», в якій учні поділилися своїми теоретичними знаннями, активно аналізували можливі проблемні ситуації та пропонували шляхи їх вирішення і попередження.

09 10 2019 смачна кулінарія 1

      Для проведення уроку Світлана Володимирівна організувала виставку сучасного посуду та інвентарю, продемонструвала елементи оздоблення страв з використанням нетрадиційної сировини та технік роботи:

- декорування тарілок за допомогою трафарету;

- оздоблення страв різнокольоровим декором із тіста та чіпсами із житнього хліба;

- креативне оформлення страв живими квітами;

- авторська страва сандвіч з авокадо та крем-сиром оздоблена в’яленими томатами та руколою.

09 10 2019 смачна кулінарія 2

    Під час самостійної роботи учні показали свої вміння та навички приготувавши різноманітні вишукані страви. Всі страви були дуже гарно оформлені та мали відмінні смакові властивості. Ретельно підібраний посуд та декор викликали цілий спектр відчуттів присутніх педагогів.Такий урок приніс учням не тільки знання, а й задоволення від виконаної справи.

    Урок закінчився інтерактивною грою «Розумна корзина». Учні ділились враженнями, що їм сподобалось та запам’яталось, а також висловлювали свої думки щодо набутих знань та навичок під час уроку.

   Урок відвідали викладачі, майстри виробничого навчання методичної комісії кулінарного профілю та адміністрація училища. Гості відзначили, що урок пройшов на професійному рівні та заслужено отримав схвальні відгуки.

Друк