Вічна пам'ять…

01 11 2019 Алёхина 

    31 жовтня передчасно пішла з життя Альохіна Олександра Григорівна, громадський діяч, великий Педагог, засновник та перший директор Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради.

   Серце справжнього життєлюба перестало битися на 66-му році життя. Воно було віддано мистецтву та освіті. Колектив ліцею знав її як мудрого керівника, який дбав про розвиток та процвітання закладу. Олександра Григорівна мала мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоювала інтереси педагогів і ліцеїстів. Її відданість професії проявлялася у власній принциповості, неперервній праці. Водночас була Людиною, в якої багато хто отримав допомогу чи просто пораду. Її досвід і приклади мудрих учинків стануть у нагоді не одному поколінню. Пам’ять про неї буде вічною.

    Колектив ліцею, керівники закладів освіти міста, управління освіти, профспілка працівників освіти та науки м. Херсона, ГО «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона» висловлюють щирі співчуття родині покійної, поділяють їхнє горе.

    Вона була щасливою жінкою, люблячою матір’ю, бабусею. Розуміємо гіркоту втрати всіх, хто знав, любив та поважав Олександру Григорівну.

   Нехай милосердний Господь упокоїть її душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

     Вічна Пам’ять…

Начальник управління освіти

Юрій НІКОНОВ

Голова профспілки працівників

освіти і науки міста Херсона

Галина ГРИВНЯК

Голова ГО «Асоціація працівників

закладів освіти м. Херсона»

Тамара ВЕРЕЩАКА

Друк