Проведено мікс – конференцію «Екологічна культура-шлях до сталого розвитку ».

Форум 3На базі бібліотеки ім. О.Гончара в рамках Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета» у листопаді 2019 року проведено мікс – конференцію «Екологічна культура-шлях до сталого розвитку ». Учасниками конференції були 179 педагогів , учнів, та дітей дошкільного віку закладів освіти .

 

Форум 2Колективи 24 закладів освіти міста на конференції презентували досвід роботи напрацьований за рік (від форуму до форуму) щодо формування екологічної культури учасників навчально-виховного процесу. Учні презентували свої науково-дослідні роботи та винаходи на екологічну тематику.

форум 4          У своїх виступах учасники конференції порушили питання: формування раціонального використання енергоресурсів та навичок сортування сміття; формування природоохоронних навичок серед дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти та родинах.

форум 7  Учасники заходу презентували створені авторські мультимедійні екологічні казки, посібники для вихователів, вчителів, батьків та учнів тощо.

форум 9 1Передував мікс-конференції тиждень екології «Чистий двір. Чисте місто.», який проводився у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

форум 9 2 Під час конференції понад 700 різноманітних виробів, виготовлених упродовж тижня екології педагогами, батьками, учнями, експонувалися на виставці мікс – конференції. форум 11

 

Виставку підготували заклади дошкільної освіти, Міський учнівський парламент спільно з Центром дитячої та юнацької творчості.

форум 1332 переможці (учні, педагоги, батьки. студенти) різноманітних екологічних конкурсів були нагородженні грамотами організаторів форуму та подарунками.

форум 17Дякуємо Херсонській Торгово-промисловій палаті (президент Остроумова В.В.), Херсонській філії ПриватБанку (начальник відділу з бюджетними організаціями Чечотків В.В.) та депутату обласної ради за меценатську підтримку та нагородження переможців.

форум 10форум 12форум 15форум 17форум 18  1

Друк