Вихованці Херсонської ДЮСШ №6 відзначили Всесвітній День довкілля

30 06 2020 екоспорт

   У червні 2020 року, дочекавшись послаблення карантинних заходів, за ініціативи Національного Олімпійського комітету України щодо реалізації «Олімпійського екомодуля» у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі №6 був відзначений Всесвітній День довкілля за участю працівників Національного природного парку «Нижньодніпровський».

 

30 06 2020 екоспорт 1

   Завітавши на тренування вихованців відділення плавання, працівники парку «Нижньодніпровський» привернули увагу до екологічного стану нашого міста. Діти самі перелічили усі найболючіші екологічні проблеми Херсона, однією із яких є сміття, адже в нашому місті полігон для відходів вже давно переповнений та потребує закриття.

         Спільними зусиллями діти та лектор дійшли висновку, що проблему допоможе вирішити не лише нове місце для звалища сміття, а й обов’язкове сортування відходів, що допоможе зменшити їх обсяги.

30 06 2020 екоспорт 2

       Вихованці на практиці розібралися у правилах сортування сміття, розсортувавши заготовлені зразки відходів. Також познайомилися з екоальтернативами: екоторбинки; екокружки; екопляшки; екосоломинки з паперу, висівок, очерету та навіть з металу; мінерал алуніт – замість дезодоранту; люфа – замість губки; одноразовий екопосуд з кукурудзяного крохмалю, висівок; зубні щітки з бамбуку та екощоденник із переробленого паперу.

          Розглянувши екозамінники, діти визначили речі, які вони готові замінити, а від деяких можуть взагалі відмовитися.

            Сподіваємось, що майбутні олімпійці стануть прикладом не лише у спорті, а й у свідомому ставленні до природи.

Друк