Херсонська гімназія № 1 є учасником міжнародної навчальної програми Європейської Комісії «eTwinningPlus»

11 09 2020 гімназія 1

   2019-2020 навчальний рік був не простим для всіх учасників освітнього процесу. Учителі вчилися працювати дистанційно, пристосовуючись до незвичайних умов. І, незважаючи на певні труднощі, педагоги та учні Херсонської гімназії № 1 справилися на відмінно, отримавши чудовий результат – винагороди за успішну та результативну роботу у міжнародних проєктах.

 

   Впродовж минулого навчального року досвідчені ітвіннери, вчителі англійської мови Олена Софієнко та Юлія Шахман, разом зі своїми вихованцями, учнями 4-А,Б, 2(6)-А,Б, 3(7)-А та 4(8)-А класів, взяли участь у проєктах міжнародної програми eTwinningPlus Ukraine.

   Так, за результатами 2019-2020 навчального року учителі та учні гімназії отримали чотири відзнаки “eTwinning Quality Labels”: “Little little into English”, “From Women’s Day to European Day”, “My Lucky 13” та “Countdown to the Tokyo Olympics 2020”.

  Зазначимо, що Херсонська гімназія № 1 є учасником міжнародної навчальної програми Європейської Комісії «eTwinningPlus», яка започаткована з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Учителі, зареєстровані у програмі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами, що розширює сферу освітніх можливостей, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. У 2019 році гімназія отримала відзнаку eTwinning School 2019-2020.

Друк