СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!

18 09 2020 Лесечко Наталія Василівна вч   

    17 вересня після тривалої хвороби пішла з життя Лесечко Наталя Василівна, учитель історії та правознавства Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.

     У 1981 році після закінчення вишу почала працювати вчителем історії та права Херсонської загальноосвітньої школи № 3. Із 2000 року по 2015 рік Наталя Василівна працювала у методичному кабінеті при управлінні освіти Херсонської міської ради на посаді методиста з навчальних дисциплін та виховної роботи.

   П’ять останніх років свого життя віддала улюбленій справі – учителюванню, працювала учителем історії та правознавства в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.

     Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя педагогиня, яка своїми вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів та вчителів, давала знання, вміло вчила мудрості та відповідальності.

    Педагогічний колектив школи, освітяни міста, управління освіти, методичний кабінет при управлінні освіти, громадська організація «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона», Профспілка працівників освіти та науки м. Херсона висловлюють щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять про неї завжди буде жити серед рідних, друзів, колег, батьків та учнів.

Друк