До уваги учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

02 та 09 квітня проходять сесії пробного зовнішнього незалежного оцінювання, головною метою якого є відтворення умов та технології проведення тестування для психологічної підготовки абітурієнтів до участі у процедурі оцінювання знань за тестовими технологіями.
02 квітня 2011 року стартує пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, англійської, німецької, французької, іспанської мови, біології, фізики. 09 квітня проходитиме тестування з математики, історії України, хімії, географії, російської мови.
У тестуванні задіяні 2 навчальних заклади - ЗНЗ№1та ХДУ.
Зареєструвавшись на проходження пробного ЗНО з двох чи більше предметів, тестування з яких будуть проводитися під час однієї сесії, учасник зможе бути присутнім лише на одному з них, але матиме можливість отримати повний комплект тестових матеріалів з інших обраних предметів (за умови сплати послуги проведення).
Всього на першу сесію зареєструвалося 518 учнів, на другу – 385. Найбільш популярні предмети серед випускників 2011 року українська мова та література (336 осіб), математика (180), історія України (158) та англійська мова (93).
Шановні учасники пробного ЗНО-2011! Звертаємо вашу увагу, що допуск на пункт тестування учасника пробного ЗНО здійснюється на підставі таких документів:
§ квитанція про сплату вартості послуг на проведення тестування з відповідного предмета;
§ персональна-інформаційна картка-заява;
§ паспорт або свідоцтво про народження.
Бажаємо успіхів учасникам тестування у досягненні поставленої мети!

 

Друк